soğuk hava deposu soğuk odalar


Tüketici ihtiyaçları ve değişen beğenilere uygun, dünya markası mamüllerin yapı sektörüne yönelik satışını yapmak, risk ve pazarlama kabiliyeti bakımından uygun kanalları oluşturmak, bu kanal yapılanmasında ve sektöründe, üstün etik nitelikleri ve pazarlama tekniklerini uygulamak ve sürekli geliştirmek, vazgeçilmez ilkemizdir.

Soğuk Hava Deposu Maliyeti; depolanacak yaş sebze ve meyve, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, patates depolama, dondurulmuş gıda muhafaza vb. ürünün özelliği, deponun m3 hacmi ve çalışma sıcaklık aralığı ( pozitif ve negatif çalışması ) gibi değerler göz önünde bulundurularak kullanılanak olan soğuk depo cihazında farklılıklar göstermektedir.

Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda here gerekli doneler belirlendikten sonra, proje ve teknik ofisimiz tarafından alternatifli Soğuk Hava Deposu Maliyeti sunuma hazırlanır.

Firmamız fiyatların hazırlama esnasında, kurulacak olan Soğuk Hava deposu tesisde tüm alanları en kullanışlı şekilde proje alternatifleri hazırlar.

Hazırlanan fiyatlarda kullanılacak olan Soğutma Sistemleri cihazları uzun ömürlü, ve çevreye duyarlı cihazlardır.

Çetiner Soğutma
soğuk hava deposu soğuk odalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *